Спецперевірку на посаду голови НАБ не пройшов Яків Варічев, - Захаров

Повідомляється, що з чотирьох кандидатів на пост глави НАБ спецперевірку пройшли троє

eizvestia.com

Спецперевірку на посаду голови НАБ не пройшов Яків Варічев. Про це заявив член конкурсної комісії щодо обрання кандидатів на посаду директора НАБ Євген Захаров, передає "РБК-Україна".

За словами Захарова, спеціальну перевірку не пройшов Яків Варічев.

"Чому, я не можу сказати, оскільки з довідкою про те, чому він не пройшов перевірку, мене не ознайомлювали. А те, що не пройшов - це точно. Один не пройшов. Інші три пройшли перевірку", - повідомив Захаров.

За його словами, завтра комісія визначиться з кандидатами, які будуть направлені на розгляд президента України.

"Перевірка закінчилася остаточно, з чотирьох залишилося три. Завтра о 14 годині - комісія, де ми повинні визначити двох або трьох кандидатів, яких ми будемо висувати на розсуд президента. Є три людини, ми повинні направити двох або трьох. Це вирішить голосування", - зазначив член комісії.

Новини за темою: Національне антикорупційне бюро: Чому досі не завершено конкурс

Нагадаємо, Яків Варічев працював старшим слідчим прокуратури Єнакієвого Донецької області та слідчим з особливо важливих справ у прокуратурі СРСР, займався розслідуванням корупції у вищих ешелонах влади. Звільнився з органів після розпаду Союзу. У 1994 році за сімейними обставинами переїхав в Іспанію, а в 2003 році повернувся в Україну. Займається приватною юридичною практикою. В 2014 році Варічев задекларував всього 600 євро. Крім того, він володіє двома земельними ділянками, площею 2 га, житловим будинком (площею 120 кв. м), квартирою (125 кв. м).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що один кандидат на посаду голови НАБ не пройшов спецперевірку. Бутусов повідомив, що таким чином у фінальній стадії конкурсу братиме участь не менше 3 кандидатів.

Джерело: РБК-Украина

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів