Соціологи оприлюднили електоральні симпатії українських виборців

Опитування проводилося в період з 3 по 15 травня 2018 року в усіх областях України (за винятком тимчасово окупованих територій Луганської і Донецької областей, АР Крим)

В агентстві "Укрінформ" відбулася презентація нових соціологічних досліджень, які проводяться Інститутом аналізу і прогнозування спільно з аналітичною групою "Соціопрогноз". На презентації показали соціологію за даними на першу половину травня 2018 року.

Опитування проводилося в період з 3 по 15 травня 2018 року в усіх областях України (за винятком тимчасово окупованих територій Луганської і Донецької областей, АР Крим) методом індивідуального інтерв'ю за місцем проживання респондента. Всього було опитано 2022 респондентів. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,2%.

Соціологи також розповіли про електоральні уподобання українських виборців.

Зокрема, якби вибори відбулися найближчої неділі, то українці проголосували б за таких кандидатів або партії.

Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

Виходячи з даних опитування, у травні 2018 загальні тенденції щодо кандидатів не змінилися, як і раніше в парламент (якщо брати за основу 5-відсотковий бар'єр) пройшли б 7 партій: "Батьківщина", БПП "Солідарність", партія Вадима Рабіновича "За життя", "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка, Радикальна партія Олега Ляшка, "Опозиційний блок" та об'єднання "Самопоміч", а перша п'ятірка кандидатів у президенти України теж залишилася без особливих  змін - Тимошенко, Порошенко, Гриценко, Рабінович, Ляшко.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів