Сміла звернеться до приватних трейдерів для закупівлі газу, - Цибко

На сесії міськради було ухвалено рішення про взяття кредиту на закупівлю газу для котелень

Мер Сміли Черкаської області Олексій Цибко comments.ua

Газ для Сміли будуть закуповувати у приватних трейдерів. Про це заявив міський голова Олексій Цибко в ефірі "112 Україна".

"Тільки приватний трейдер залишається з "грабіжницькими" цінами - не 8,400 з транспортуванням газу в котельні, як у "Нафтогазу", що я сподіваюся, ми сьогодні отримаємо. Ми чесно на сесії прийняли рішення про взяття кредиту, ми фінансово забезпечені, з гарантією оплати, ми готові платити, але готові платити за те, що взяли", - заявив він, коментуючи нараду за участю представників НАК "Нафтогаз" і уряду.

"Переговори тривають, я шукаю вихід із ситуації. Мені нічого не залишається, як звернутися до приватних трейдерів", - підкреслив він.

Як повідомлялося раніше, Смілянська міськрада ухвалила рішення про запровадження надзвичайного стану з 12 листопада через відсутність теплопостачання.

Сьогодні у Смілі 11 шкіл закрили, у 12 дитсадках немає тепла, тож приміщення для зведених груп опалюють за допомогою електрики.

Міська влада  покладає провину на компанію "Енергоінвест", яка має борги перед постачальниками газу. 

ВАТ "Черкасигаз" припинило подачу газу котельням міста ще торік. Постачальник вимагав від влади Сміли погасити борги приватного підприємства "Сміла Енергоінвест" у розмірі понад 200 млн грн. У 2010 році міськрада передала йому права на міські котельні та теплоцентралі.

Влада Сміли припинила співпрацю з ТОВ "Сміла Енергоінвест" через невиконання зобов'язань з постачання тепла споживачам. Основним постачальником тепла стало підприємство "Смілакомунтеплоенерго".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів