Смерть дитини в Сумській обл. не пов'язана зі щепленням проти туберкульозу, - МОЗ

У зв'язку з цим Держлікслужба скасує розпорядження про тимчасову заборону болгарської вакцини

Фото з відкритих джерел

Смерть дитини в Сумській області не пов'язана зі щепленням проти туберкульозу (БЦЖ). Про це йдеться у висновку групи оперативного реагування, передає прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

"Сьогодні регіональна група оперативного реагування на несприятливу подію після імунізації надала результати розслідування смерті дитини в Сумській області. Висновки підтверджують, що смерть дитини не пов'язана зі щепленням проти туберкульозу", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: МОЗ переходить на міжнародну систему замовлення вакцин

Повідомляється, що науково доведено: діагноз жодним чином не пов'язаний з імунізацією. Крім того, зазначено, що було щеплено в один день, в одному закладі охорони здоров'я, з одного флакона ще 10 дітей. В усіх дітей у період після введення вакцини скарг немає.

Так, у зв'язку з цим Держлікслужба має відкликати розпорядження № 1799-1.1.1 / 4.0 / 17-18 від 28 лютого про тимчасову заборону вакцини серії № 297.

Раніше повідомлялось про те, що Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками тимчасово заборонила болгарську вакцину проти туберкульозу (БЦЖ) через смертельний випадок після ін'єкції.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів