Дослідники знайшли уразливість у Galaxy S7, нею можуть скористатися хакери, - ЗМІ

У компанії Samsung заявили, що не знають про випадки злому телефону за допомогою вразливості Meltdown

Samsung Galaxy S7 Фото з відкритих джерел

Смартфони Samsung Galaxy S7 можна вломать користуючись вразливістю Meltdown. Про це як повідомили дослідники виданню Reuters.

"Samsung Galaxy S7 має недолік в безпеці мікрочіпів, його виявили на початку цього року. Через нього десятки мільйонів пристроїв можуть зламати хакери, які зможуть шпигувати за користувачами", - повідомило видання.

За словами видання, вважається, що Galaxy 7 і інші смартфони від Samsung мають захист проти уразливості Meltdown, яка, за словами дослідників, торкнулася безліч комп'ютерів, смартфонів та інших обчислювальних пристроїв у світі.

Дослідники з Технічного університету в Граці (Австрія) заявили, що знають як використовувати уразливість Meltdown для атаки на Galaxy 7.

"Команда планує розповісти про це у середу на конференції з безпеки в Лас-Вегасі. Зараз дослідники вивчають вплив Meltdown на інші моделі смартфонів і очікують, що найближчим часом виявлять і інші вразливі пристрої", - пише видання.

Один з дослідників сказав виданню, що "є потенційно сотні мільйонів телефонів, які уражені Meltdown і не можуть бути виправлені, тому що самі постачальники про це не знають".

У Samsung заявили, що в січні та липні вони випустили оновлення, які повинні захистити Galaxy S7 від Meltdown.

Також за словами видання, в прес-службі Samsung сказали, що їм не відомі випадки, коли Meltdown використовувався для атаки на Galaxy S7 або на будь-який інший смартфон їх компанії.

За даними дослідницької фірми Strategy Analytics, Galaxy S7 зараз користується приблизно 30 мільйонами чоловік.

Meltdown - це вразливість, яка може бути використана для виявлення вмісту пристрою (телефону, комп'ютера, планшета). З допомогою неї хакери можуть отримати доступ до паролів та іншої особистої інформації, яка зберігається на пристрої. Хакери можуть отримати доступ до телефону шляхом обходу апаратних бар'єрів, обману програм, які користувач встановить на свій телефон. 

Відомих випадків зломів пристроїв хакерами з допомогою Meltdown немає, а знаходження подібних помилок у системі стимулюють індустрію вдосконалювати свої пристрої.

Нагадаємо, що в січні через вразливості в процесорах на компанію Intel почали подавати позови в суд. Тоді ж компанія Apple заявила, що всі їх пристрої (за винятком розумних годинників), у яких використовуються процесори Intel або ARM, схильні до вразливостей, але поки не зафіксовано жодного випадку, коли б хтось їми скористався.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів