Smart Energy поінформувала посольство Великої Британії про факти тиску на компанію

Генеральний директор ТОВ "Смарт Енерджі" Сергій Глазунов зустрівся із заступником глави посольства Великої Британії в Україні Гелен Фейзі та поінформував її про факти необґрунтованого тиску правоохоронців на групу компаній Smart Energy, до якої входить британська публічна компанія Regal Petroleum plc. Про це Глазунов повідомив на прес-конференції в Києві, у вівторок, повідомляють "Подробиці".

"Я сьогодні зустрічався із заступником голови посольства Великої Британії в Україні та поінформував його про події, що відбуваються. Я думаю, якась реакція обов'язково буде", - сказав Глазунов.

Він повідомив, що в ході зустрічі заступник посла зокрема була поінформована про останні неправомірні дії силовиків щодо представництва "Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед", яке входить до групи Smart Energy, і представляє в Україні інтереси британської компанії Regal Petroleum plс.

Нагадаємо, 10 листопада представники Державної фіскальної служби за ініціативи Генеральної прокуратури України провели обшуки у газодобувних компаніях групи Smart Energy, в центральному офісі та будинках її топ-менеджерів. У компанії заявили про необґрунтованість таких надзвичайних слідчих дій, які ставлять під загрозу господарську діяльність однієї з найбільших газодобувних компаній в Україні. Обшуки проводилися в містах Харків та Київ, а також у Полтавській області в рамках розслідування справи про нібито фіктивність ТОВ "Смарт Енерджі" і, як наслідок, нібито ухилення від сплати податків підприємствами групи. Також правоохоронці в обґрунтуванні необхідності обшуку в Regal Petroleum plс. вказали, що представництво британської компанії має контрактні відносини з американською Bloomberg, що нібито є доказом необґрунтованого виведення грошей за кордон.

"Смарт-Холдинг", до складу якого входить Smart Energy, заявив про незаконність і абсурдність подібних звинувачень, назвавши обшуки необґрунтованим тиском на бізнес і його бенефіціара опозиційного політика Вадима Новинського.

Для довідки, Regal Petroleum plc була заснована в 1996 р. і є публічною компанією, акції котируються на Лондонській біржі AIM. В Україні компанія здійснює свою діяльність через представництво "Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед" і ТОВ "Пром-Енерго Продукт". Всі компанії входять до складу групи Smart Energy.

Представництво "Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед" володіє спеціальними дозволами на промислову розробку Мехедівсько-Голотовщинського і Свиридівського газоконденсатних родовищ (Полтавська обл.) терміном дії до 2024 року. ТОВ "Пром-Енерго Продукт" володіє спеціальними дозволами на промислову розробку Васищевського газоконденсатного родовища (Харківська обл.) терміном дії до 2032 року.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів