Слідчий комітет РФ відкрив ще три кримінальні справи проти українських військовослужбовців за фактами "обстрілів мирного населення" на Донбасі

Російські слідчі стверджують, що в результаті дій ВСУ були поранені мирні жителі та пошкоджені газопроводи

Фото з відкритих джерел

Слідчий комітет РФ порушив три кримінальні справи проти українських військовослужбовців. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Українську армію звинувачують в обстрілі цивільних об'єктів і пошкодження інфраструктури на окупованих територіях Луганської та Донецької областей.

"В Головному слідчому управлінні Слідчого комітету Російської Федерації встановлені додаткові факти проведення українськими військовослужбовцями артилерійських обстрілів населених пунктів самопроголошених Луганської та Донецької республік, в результаті яких отримують поранення мирні жителі. У зв'язку з цим порушено ще три кримінальні справи за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 356 КК РФ (застосування заборонених засобів і методів ведення війни)", - повідомляє СК.

У повідомленні стверджується, що українськими військовослужбовцями нібито були проведені обстріли смт Оленівка, що під Докучаєвськом, і села Сигнальне неподалік від Донецька, в результаті чого були поранені дві мирні жительки, 1953 та 1962 років народження.

Крім того, висуваються звинувачення у пошкодженні або руйнуванні понад 160 цивільних об'єктів, у тому числі ділянок газопроводів у Донецьку, Горлівці та Докучаєвську.

"В даний час проводяться слідчі дії, спрямовані на встановлення посадових осіб з числа українських військовослужбовців, причетних до скоєння цих злочинів", - заявляють в Слідчому комітеті.

Раніше СК РФ вже повідомляв про відкриття ряду кримінальних справ проти українських військовослужбовців нібито за "обстріл мирного населення" на Донбасі.

Джерело: Следственный комитет РФ

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів