Слідчі СБУ вже п'яту годину обшукують угіддя Києво-Печерської лаври в Бориспільському районі

Намісник Києво-Печерської лаври Павло З відкритих джерел

У селі Вороньків Бориспільського району, де знаходяться угіддя Києво-Печерської лаври, слідчі СБУ з 8 ранку проводять обшуки. Силовики перевіряють документи, повідомив кореспондент з місця подій.

"Тут ферма, на якій утримується худоба та господарство. Сюди вранці, близько 8:00 приїхали два автобуси людей в масках. Троє з них представилися як слідчі з СБУ. Вони показали якусь постанову суду охоронцеві. Приїхав директор цієї ферми, пустив їх на територію. Вони обшукали невеликий кабінет, де зберігаються папери, потім обійшли територію, повернулися в кабінет і закрилися там і сидять. СБУшники вже поїхали, залишилися тільки слідчі, поняті і кілька людей з Нацполіції", - повідомив кореспондент.

Нагадаємо, раніше спікер СБУ Олена Гітлянська повідомила, що Служба безпеки України проводить обшук за місцем проживання намісника Києво-Печерської лаври Павла. За її словами, обшук проводиться за місцем проживання Павла, а також у приміщеннях самої Лаври в рамках розслідування справи за фактом розпалювання міжрелігійної ворожнечі за статтею 161 Кримінального кодексу.

Відзначимо, 29 листопада, коментуючи перевірку святинь в Лаврі митрополит Павло заявив: "Не здивуюся, якщо будуть обшуки і утиски".

Напередодні стало відомо, що Міністерство культури почало перевірку святинь, що знаходяться в Києво-Печерській лаврі.

Пізніше в прес-службі СБУ уточнили, що слідчі дії проводяться під процесуальним керівництвом прокуратури Київської області на виконання доручення Слідчого управління Нацполіції. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів