Скарг не надходило: Омбудсмен РФ стверджує, що з пораненими українськими моряками все гаразд

За її словами, медики оцінюють отримані українцями при захопленні травми як поранення легкого ступеня тяжкості, лікування вже дає позитивну динаміку стану здоров'я

Один із затриманих українських моряків - Юрій Будзило ТАСС

Уповноважена з прав людини при президенті Росії Тетяна Москалькова напередодні відвідала в лікарні при СІЗО "Матроська тиша" трьох поранених російськими прикордонниками в Керченській протоці українських військових моряків. Про це вона повідомила в своєму Instagram.

За словами російського омбудсмена, в Андрія Ейдера, Андрія Артеменка і Василя Сороки все гаразд.

"Їм надається вся необхідна медична допомога, вони забезпечені препаратами. Медики оцінюють отримані ними травми як поранення легкого ступеня тяжкості, лікування вже дає позитивну динаміку стану здоров'я. Скарг на умови утримання не надходило, вони містяться в медичній частині, в просторих, чистих камерах з великими вікнами. Арештантам забезпечується посилене харчування. Вони мають можливість відкрити рахунки і купувати додаткові продукти харчування. Вони мають доступ до великої бібліотеки – і кожен вибрав і отримав літературу за смаком. Кожен з них вже веде листування по електронній пошті з рідними і близькими", – відзвітувала вона.

При цьому Москалькова пообіцяла, що більш детальну інформацію про здоров'я українців вона оприлюднить трохи пізніше.

соцсети

При цьому варто відзначити, що раніше радник командувача ВМС Вікторія Христенко повідомила, що в одного з хлопців важке поранення ніг, в іншого - травматична ампутація пальців кисті.

Поки, за її словами, українська сторона досі не має інформації, яку саме допомогу їм надають або надавали в ізоляторі.

Очікується заява українських консулів, яким напередодні вдалося відвідати в Москві трьох поранених моряків ВМС України, які були захоплені російськими військовими біля Керченської протоки.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів