"Сюсюкання - це серйозно": Супрун порадила батькам лепетати з дітьми

За словами очільниці МОЗ, "дитячі балачки" стимулюють розвиток мозку

Уляна Супрун Минздрав Украины

Лепетання батьками під час спілкування з дітьми стимулює розвиток мозку дитини. Про це написала в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун у Facebook.

"Лепетання з дітьми не тільки миле або кумедне спілкування, а й важлива складова розвитку малюка, особливо в перші три роки життя, коли відбувається інтенсивний розвиток мозку", – зазначає Супрун.

За словами очільниці МОЗ, дослідження показують, що розмова з дітьми "дитячою мовою" стимулює розвиток мозку. Навіть коли дитина ще не вимовляє слів, цей процес корисний для її майбутніх мовних навичок та загальної здатності вчитися.

Новини за темою: Новий розклад щеплень: Коли тепер треба вакцинувати дитину

"Коли ми вимовляємо слова повільно, мелодійно, виразно їх повторюємо, активно користуємося мімікою, змінюємо тон розмови на більш "дитячий", дитина краще занурюється у спілкування, звертає більше уваги на мову та запам’ятовує більше нових слів", – запевняє медик.

Крім того, Супрун додала, що багато людей, коли зустрічаються з малюком, переходять на лепетання інстинктивно, але не всі вважають це за потрібне.

"Уникають "дитячих балачок" переважно тати, які ще не знають, як це важливо", – резюмувала Супрун.

Раніше Уляна Супрун розповіла, що безвідповідальне застосування антибіотиків уже призвело до того, що деякі люди не можуть вилікувати інфекційні хвороби курсом антибіотиків, які допомагали в цих випадках раніше. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів