Швейцарський журналіст Беда щодо конфлікту з Павелком: Якщо зі мною щось станеться, вкорочувати собі віку я не збирався

Беда також додав, що збирається подати до суду на Павелка для компенсації шкоди

Арно Беда 112.ua

Швейцарський журналіст Арно Беда в ефірі програми "Бацман" на телеканалі "112 Україна" розповів про конфлікт з головою ФФУ Андрієм Павелком. Зокрема Беда розповів про те, чи надходили йому погрози після його розслідування про Павелка.

"Ні, поки не погрожував. Але хотів би сказати пану Павелку, що я в прекрасній формі. У мене немає намірів стрибнути з 15-го поверху. Коли переходжу вулицю, уважно дивлюся наліво і направо. Перебуваючи в Україні, я трохи орієнтуюсь у тутешній ситуації. Багато друзів говорили мені: не займайся українською корупцією. Я просто хочу, щоб всі знали: якщо зі мною що-небудь станеться, то намірів вкоротити собі віку у мене не було. Зовсім відсутні такі думки. У мене прекрасне здоров'я, не думаю, що можу раптово невиліковно захворіти..." - сказав він.

Розслідування журналіста було про будівництво в Києві заводу з виробництва штучних покриттів для футбольних полів. 

"Історія досить проста. Павелко, який керує українським футболом, попросив УЄФА видати позику в 4 млн євро на будівництво в Києві заводу з виробництва штучних покриттів для футбольних полів. Зважаючи на його значну роль у європейському футболі, керівництво УЄФА на подив швидко надало цей кредит. За декілька днів. Гроші надійшли в Україну. Звичайно, якщо вам дають гроші на будівництво заводу, ви купуєте безпосередньо обладнання. Такі, як правило, умови позик у міжнародних організаціях. Але ні, пан Павелко вчинив не так. Він створив офшорну компанію в Об'єднаних Арабських Еміратах. Виробники обладнання і матеріалів для будівництва заводу, наприклад, американська компанія ECO Green, у результаті постачали обладнання не пану Павелку, а офшорній компанії. Потім ця компанія з ОАЕ дорожче перепродала те ж саме обладнання ФФУ, звичайно, отримавши прибуток. 20% залишилося в офшорній фірмі. Досить проста схема, що дозволяє швидко отримати прибуток", - зазначив він.

Беда також додав, що збирається подати в суд на Павелка для компенсації шкоди.

"Так, розраховую на це. У нашому Кримінальному кодексі є стаття про наклеп, а в українському Кримінальному кодексі, на жаль, такої кваліфікації немає. Але я подам в суд на пана Павелка в Україні для відшкодування шкоди. Не дозволю, щоб мене обливали брудом, ображали і залякували. Я піду до кінця. Павелко звинуватив мене у продажності, а я його – в розкраданні коштів з метою особистого збагачення, в тому, що він злодій і брехун. У мене є всі документи. Якщо він стверджує, що я продажний, нехай доведе за допомогою документів. Можу сказати, що він буде шукати їх довго, але нічого не знайде", - резюмував він.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів