Екс-командувач Внутрішніми військами МВС Станіслав Шуляк після допиту у справі "Беркута", 2 грудня 2016 р.
112.ua

Адвокат потерпілих "майданівців" Євгенія Закревська, коментуючи допит екс-командувача внутрішніми військами Шуляка у справі п'ятьох екс-"беркутівців" заявила, що в ході допиту він продемонстрував свою повну некомпетентність.

"Я вважаю, або він просто зараз розписався в тому, що він абсолютно некомпетентний і навіть не має уявлення, яким чином повинні координуватися бойові підрозділи. Неординарний момент. Це було підтверджено тим, що він переніс місце дислокації свого штабу до місця подій в АП. А в іншому випадку він просто говорить неправду", - сказала адвокат.

Новини за темою: Шуляк заявив, що не бачив "тітушок" під час сутичок на Майдані

Крім того, на думку Закревською, Янукович і Шуляк узгодили свої свідчення.

"Очевидно, що вони (Шуляк і Янукович, - ред.) погоджували. У них є хронологія ... Я не вважаю, що Шуляк був щирим", - зазначила Закревська.

У той же час адвокат екс-"беркутівців" Олександр Горошинський не згоден з тим, що Шуляк під час допиту говорив неправду.

"Я категорично не згоден з тим, що Шуляк був нещирим. Треба розуміти, що показання перевіряються відповідним чином, у тому числі перехресним допитом. Якщо стороні звинувачення не вдалося перевірити перехресним допитом або знайти протиріччя в показаннях свідків, це проблема звинувачення. Якщо це не відбулося, закон каже, що свідчення вірні", - заявив адвокат.

Новини за темою: Жоден постріл на Майдані не повторився з однієї і тієї ж позиції, - Шуляк

"На моє глибоке переконання ця спроба (допитати свідків, - ред.) була вдалою з точки зору інформативності для суду. Свідки повною мірою надали інформацію про обстановку, в якій проходили акції протесту, які шляхи врегулювання мирним шляхом застосовувалися на політичному рівні. Ми чітко встановили, на мій погляд, що виходить з допиту свідків, всі можливі засоби мирного врегулювання прийняті ", - додав Горошинський.

Святошинський районний суд Києва 2 грудня у режимі відеоконференції допитав екс-командувача внутрішніми військами МВС Станіслава Шуляка.

З повним текстом свідчень екс-командувача ВВ Станіслава Шуляка у справі про розстріли на Майдані можна ознайомитися за посиланням.