Штепа заявила про намір знову балотуватися в мери Слов'янська

На рішення колишньої очільниці міста вплинула зустріч з місцевими жителями

З відкритих джерел

Колишня мер Слов'янська Неля Штепа заявила, що планує повернутися в крісло міського голови. Про це вона сказала в ефірі місцевого телеканалу.

За словами екс-мера, під час походів по магазинах і ринках Слов'янська люди просили її знову стати мером міста. Вона стверджує, що після цього вирішила спробувати знову стати мером Слов'янська.

"І от вчора, коли я вийшла з ринку, я пообіцяла всім, що обов'язково буду мером міста", - сказала вона в ефірі.

Новини за темою: Колишній мер Слов'янська Штепа відмовилася від обміну ще на ранньому етапі його підготовки, - омбудсмен

Неля Штепа була заарештована 13 липня 2014 року, при цьому їй інкримінували замах на територіальну цілісність і недоторканність України, які спричинили загибель людей і створення терористичної групи чи організації. 5 листопада 2014 року Червонозаводський суд Харкова направив виробництво за звинуваченням Штепи в апеляційний суд Харківської області з метою звернення до Вищого спеціалізованого суду України (ВССУ) з розгляду цивільних і кримінальних справ. При цьому вказувалося, що злочини, які інкримінують Штепі, відбувалися на території Слов'янська Донецької області, тобто не в рамках територіальної юрисдикції Червонозаводського райсуду. Проте, ВССУ виніс ухвалу про розгляд справи у відношенні Штепи в Червонозаводському райсуді Харкова.

Новини за темою: Штепа відмовилася заходити до приміщення суду, засідання перенесли

4 лютого 2016 року було прийнято рішення про початок судового розгляду заново, зі стадії підготовчого засідання, так як відбулися зміни в складі колегії суддів. Замість головуючого Дениса Чудовського був призначений Віктор Єжов, який працював до цього в райсуді в Макіївці (Донецька обл.). Крім того, суддю Марину Міндареву замінила Світлана Салайчук. 26 січня 2017 року на черговому засіданні Червонозаводського райсуду Харкова у справі щодо Штепи держобвинувачення заявило відвід Віктору Єжову в зв'язку з відкритим проти нього кримінальним провадженням. Після цього рішенням Апеляційного суду Харківської розгляд справи щодо Штепи переносилося спочатку до Комінтернівського, а потім Ленінського райсудів міста.

Новини за темою: Неля Штепа повернулася до Слов'янська

6 листопада 2017 року головуючий суддя у справі Штепи пішла в декретну відпустку, а 21 грудня 2017 року Вищий рада правосуддя звільнила суддю Ленінського райсуду Харкова Сергія Скляренка, який в якості головуючого судді вів справу. Вже на початку поточного року, 11 січня, дві колегії суддів Ленінського райсуду Харкова заявили про самовідвід у цій справі. А ще через два дні, 13 січня, у Штепи закінчився призначений судом термін дії запобіжного заходу і вона вийшла на свободу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів