Шкіряк: Українці повинні зрозуміти, що зараз вони живуть в умовах терористичної війни

"Треба розуміти, що нам протистоїть держава-терорист і диктатор-терорист, які відірвані від реальності і налаштовані на продовження кривавої бійні в Україні", - сказав радник глави МВС

112.ua

Громадянам України необхідно навчитися жити в умовах терористичної загрози. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив радник глави МВС Зорян Шкіряк.

"Ситуація в країні така, що ми повинні навчитися жити в умовах терористичної загрози. Тут не потрібно нагнітати істерію або паніку. Треба розуміти, що нам протистоїть держава-терорист і диктатор-терорист, які відірвані від реальності і налаштовані на продовження кривавої бійні в Україні", - сказав Шкіряк.

"Звертаюся до всіх українців із тим, щоб вони, допомагаючи один одному, були уважні і відразу попереджали у разі появи тих чи інших підозр, і відразу попереджали на гарячу лінію СБУ або МВС. Звертаюся до людей, які сьогодні планують акції (масові), політичного характеру в першу чергу. Будь-які такі речі можуть бути плацдармом для вчинення таких злочинів (терактів, - ред.) Просто треба бути уважними і всім разом розуміти, що ми живемо в умовах, коли проти нас ведеться терористична війна", - додав він.

Новини за темою: СБУ: Аеропорти закрили через інформацію про встановлення бойовиками ракет "земля-повітря" в зоні АТО

Нагадаємо, раніше радник голови СБУ Маркіян Лубківський заявив, що Служба безпеки України запобігла теракту в центрі Києва.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів