Шкіряк повідомив, що в Києві та Одесі проводяться тестові випробування системи відеофіксації порушень ПДР

"Установка такої системи по всій країні – не тільки досить серйозна технічна робота, це ще й надзвичайні фінансові витрати", - пояснив Шкіряк

112.ua

Інформація про запуск на українських дорогах систем відеоспостереження за порушеннями правил дорожнього руху не відповідає дійсності, повідомив у "Вечірньому праймі" на "112 Україна" радник глави МВС Зорян Шкіряк.

За його словами, у двох містах - Києві та Одесі - в даний час проводяться тестові випробування нової системи.

"Новини про запуск з 4 вересня, про що було поширене в ЗМІ не відповідає дійсності. Сьогодні проводяться тестові випробування таких систем в Києві та Одесі... Я солідарний з міністром, у нас тотальні порушення ПДР, там де немає поліцейських і де люди відчувають безкарність", - зазначив Шкіряк.

Він додав, що повноцінний запуск подібної системи на вітчизняних автошляхах спричинить значні фінансові витрати для бюджету.

"Установка такої системи по всій країні – не тільки досить серйозна технічна робота, це ще й надзвичайні фінансові витрати. Нам треба їх знаходити. Сподіваюся, в наступному році почнеться підготовка до запуску таких систем відеоспостереження на всіх трасах і в великих містах і ми будемо потихеньку наводити порядок", - сказав радник Авакова.

Як повідомив раніше глава МВС, тестові камери фіксації порушень ПДР на дорогах показали, що українці масово порушують правила.

Нагадаємо, 1 липня в Україні запрацювала тестова система відеофіксації порушень ПДР. Повна версія запрацює з 2017 р.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів