Шестеро загиблих у Кабулі працювали в українських компаніях, один – в афганській, - посол

Раніше Віктор Нікітюк повідомляв, що всі загиблі працювали у місцевій компанії Kam Air, проте ця інформація не підтвердилася

Reuters

Четверо українців, які загинули під час теракту в Кабулі, працювали а авіакомпанії "Українські крила", ще двоє - в українській компанії "УРГА" і один - в афганській компанії Kam Air. Такі уточнені дані повідомив надзвичайний та повноважний посол України у Таджикистані й Афганістані Віктор Нікітюк у коментарі телеканалу "112 Україна".

"Згідно з наявною у нас підтвердженою інформацією, в Кабулі загинуло 7 громадян України, серед них дійсно є дві жінки. Серед загиблих четверо співробітників авіакомпанії "Українські крила", серед них дві жінки, про які я сказав. Ще двоє співробітників - працівники української компанії "УРГА", яка базується у Кропивницькому, і ще один український громадянин працював за контрактом з афганською авіакомпанією Kam Air. Це ті 7 осіб, тіла яких ідентифіковано і щодо яких у нас є підтверджена інформація", - сказав Нікітюк.

Найближчим часом планують організувати повернення на батьківщину українців, які проживали в цьому готелі і врятувалися.

"Що стосується інших громадян України, які проживали на час скоєння теракту в готелі, їх спочатку було доставлено на базу в Кабулі. Станом на цей момент вони там не перебувають, деякі з них повернулися до своїх робочих офісів у Кабулі, деякі виїхали до готелю, щоб забрати документи та особисті речі. Найближчими днями, як мене запевнили в авіакомпанії "Українські крила", буде організовано їхнє повернення на Батьківщину рейсовими літаками", - додав посол.

Зазначимо, раніше він повідомляв, що всі українці, які загинули внаслідок теракту в Кабулі, були співробітниками афганської авіакомпанії Kam Air.

Напередодні в Кабулі група озброєних осіб увійшла до готелю Intercontinental, де відбувалося два весілля, і відкрила вогонь по відвідувачах. Повідомлялося про сімох загиблих українцях і 19 громадян України, які врятувалися.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів