Шепетівка почала отримувати газ від "Нафтогазу"

У НАК зазначили, що нині борг тепловиробника становить 51,5 млн грн, з яких 8,9 млн грн – штрафні санкції

Украинское фото

НАК "Нафтогаз України" уклала договір та надала номінації на газ ТОВ "Шепетівка Енергоінвест", яке забезпечує теплом та гарячою водою місто Шепетівку Хмельницької області. Про це повідомляє прес-служба НАК.

"Надання номінацій стало можливим після укладення договору та приведення рівня оплати ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" до 78% – рівня, передбаченого постановою КМУ від 14.11.2018 р. № 942 "Про внесення змін до постанов Кабінету міністрів України від 18 червня 2014 р. № 217 і від 19 жовтня 2018 р. № 867", - зазначено в повідомленні.

У НАК повідомляють, що нині борг тепловиробника становить 51,5 млн грн, з яких 8,9 млн грн – штрафні санкції.

Нагадаємо, в декількох школах Шепетівки Хмельницької області через загрозу зниження тиску газу та затримання в запуску вже підключених модульних котелень з 13 листопада призупинили заняття. Нині, заявив мер міста Михайло Полодюк, газ подають до міста відповідно до досягнутих на обласній нараді домовленостей.

Станом на 16 листопада всі будинки, за винятком окремих квартир, де тривають налагоджувальні роботи (це переважно 5-9-й поверхи, де не спущено повітря), підключено до централізованого теплопостачання.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів