Щодо детективів НАБУ, які прийшли до свекрухи Корчак, будуть відкриті кримінальні провадження, - Береза

Нардеп зазначив, що детективи НАБУ провели обшук, на який САП не давала дозвіл

Народний депутат Борислав Береза в ефірі телеканалу "112 Україна" 112.ua

Щодо детективів, які провели обшук в квартирі свекрухи голови Національного агентства з питань запобігання корупції Наталії Корчак, будуть відкриті кримінальні справи. Про це повідомив народний депутат Борислав Береза в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Я скажу інсайдерську інформацію, яка у мене є. По-перше, НАБУ не мала дозвіл на проведення обшуків, тому що уявлення, яке є у САП, не підписано. Зараз проти детективів, які ведуть протиправні дії порушено кримінальну справу. Це 100% інформація. По-друге, будуть розбиратися, хто надав їм такий наказ. І по-третє, НАБУ треба навчитися виконувати всі процесуальні норми. Відомо, що після 22:00 вони не мають права вести ніякі дії до 6:00... НАБУ не мало право проводити обшуки, так як САП не надав їм (дозволу - ред.)", - сказав він.

Нагадаємо, що сьогодні детективи НАБУ прийшли до свекрухи голови НАЗК Корчак. Жінка пустила одного детектива, який хотів викликати її на допит у якості свідка. Однак, за словами НАБУ, допит був проведений у квартирі свекрухи, враховуючи її пенсійний вік. Під час допиту вона зателефонувала синові, який заборонив їй підписувати папери і сказав закрити квартиру. У підсумку, детектив залишився замкненим. Пізніше до квартири приїхали ще кілька детективів НАБУ і Корчак з чоловіком.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів