Шахтарі не можуть заплатити за комунальні послуги через затримку зарплат, - Волинець

За словами Волинця, він обговорював питання зарплат з міністром енергетики Насаликом, але результату все ще немає

Шахтарі не можуть заплатити за комунальні послуги через затримку зарплат. Про це в ефірі "112 Україна" заявив голова незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

"Зарплата не виплачена за три місяці, за квітень, травень і червень. Журналісти спілкувалися з шахтарями, побачили умови їхньої роботи. Нескладно зрозуміти, що в умовах безгрошів'я шахтарі не можуть заплатити за комунальні платежі. У Донецькій області дружини шахтарів запитують у місцевих органів влади, центральних органів влади, у директорів шахт, коли буде виплачена зарплата. Дружини беруть дітей, приходять на шахту і зупиняють роботу шахт. Якщо деякі шахтарі намагаються пройти до шахтарного стовбура, тоді вони його перекривають. Бо якщо не отримав зарплату – то не розрахуєшся за комунальні платежі, приходить бригада і відрізає тобі світло, як у приватному секторі, так і в квартирі. Виплатили невелику компенсацію після акції протесту – 300 гривень, а для того, щоб підключити світло, потрібно 700 гривень. Що за знущання над людьми?" - сказав він.

За словами Волинця, він обговорював питання зарплат з міністром енергетики Насаликом, але результату все ще немає.

"Ми звернулися до органів влади, щоб скоригувати бюджет на 2018 рік і передбачити гроші на модернізацію вугільних шахт, що могло би дозволити купити обладнання і виділити кошти на зарплату. Були обіцянки. Ми зустрічалися з міністром енергетики Насаликом десь 2 тижні тому, і він твердо сказав, що домовився з президентом, що закон буде проголосовано в четвер, два тижні тому.  Але його не розглянули навіть на бюджетному комітеті. Я сьогодні був у міністра, він вже не так оптимістично на 90% впевнений, що цього тижня в четвер буде проголосовано закон, він озвучив ще 4 варіанти вирішення питань", - додав він.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів