Сергій Стаховський: Про російську мову сказав жартома, хоча визнаю, що це було за межею дозволеного

Сергій Стаховський 112.ua

Український тенісист Сергій Стаховський в ексклюзивному інтерв'ю для проекту "Спорт.Інтерв'ю.112" розповів про зв'язок спорту і політики, про своє ставлення до російсько-українських проблем. Під час розмови Стаховський і журналіст 112.ua Максим Шилін пожартували про мовну проблему, і тенісист із притаманним йому гумором заявив, що "так відразу б і душив" за російську мову.

Новини за темою: Сергій Стаховський: Спорт поза політикою? Хе...ня це повна – спорт і є політика!

Після цього багато російських та деякі українські ЗМІ зробили з цієї фрази новини з гучними заголовками, піднявся неабиякий скандал. Сьогодні Сергій Стаховський вирішив пояснити свої слова і вибачитися.

"Мої слова були сказані жартома, в принципі, це видно з самої розмови. До того ж я й сам давав інтерв'ю російською, і дружина у мене говорить російською. Насправді я нічого не маю проти російської мови, річ скоріше про ставлення до подій в нашій країні останніх років. Але я визнаю, що як би не звучали ці слова, – вони були за межею дозволеного. Мені дуже шкода, що сталося таке непорозуміння. Приношу вибачення тим, кого вони зачепили", - сказав Стаховський в коментарі 112.ua.

112.ua

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів