Сенцова годують внутрішньовенно і порошками, - Москалькова

Омбудсмен РФ назвала стан здоров'я українського політв'язня "стабільним"

УФСІН Росії по Ямало-Ненецькому окрузі

Уповноважений РФ з прав людини Тетяна Москалькова назвала стан незаконно засудженого українського режисера Олега Сенцова "стабільним" і заявила, що йому "скорегували програму лікування", передають "Крим.Реалії".

"Що стосується стану здоров'я Сенцова - він знаходиться під постійним наглядом лікарів безпосередньо в колонії в Ямало-Ненецькому окрузі та цивільних лікарів. Останнє обстеження було кілька днів тому, було скориговано його лікування", - сказала Москалькова.

Російський омбудсмен також повідомила, що Сенцов "приймає поживні суміші внутрішньовенно і приймає у вигляді порошку інші поживні суміші".

"Лікарі вважають, що його стан здоров'я стабільний. Я цю інформацію отримую в щоденному режимі від уповноваженого в Ямало-Ненецькому автономному окрузі, від начальника колонії", - додала Москалькова.

Новини за темою: Серцева недостатність, ревматизм і проблеми з нирками: Адвокат розповів про стан Сенцова

Нагадаємо, Олег Сенцов голодує з 14 травня 2018 року. Основна вимога - відпустити на волю українців, які стали політв'язнями Кремля.

Про критичний стан здоров'я українця заявили в ООН, висловивши стурбованість. За прогнозами лікарів, четверта криза, яка характеризується відмовою органів, може початися в будь-який момент. Сенцов через погіршення стану здоров'я написав заповіт на свою творчість.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів