Сенцов написав лист Зюбіній: "Відчуваю себе не так чудово, як може здатися деяким уповноваженим правозахисникам"

Також політв'язень повідомив, що листи з України "часто губляться"

Олег Сенцов тсн

Український політв'язень Олег Сенцов повідомив, що почуває себе нормально, хоч і "не так чудово, як може здатися". Про це він написав у листі українській актрисі Риммі Зюбіній, який вона оприлюднила Facebook.

Оприлюднений лист датований 3 липня.

"Я відчуваю себе нормально, не дивлячись на 51 день, звичайно не так чудово, як може здатися деяким уповноваженим правозахисникам, моє здоров'я - кожен бачить те, що хоче бачити," - написав Сенцов.

Facebook

Також він повідомив, що через цензуру та перевірки його кореспонденції листи доходять до нього дуже довго і часто губляться, а дочекатися черги на дзвінок практично неможливо.

"Спочатку його читає цензор і інші зацікавлені особи, потім його роздруковують і віддають мені і не в той же день. Потім я пишу відповідь і процедура повторюється в тому ж порядку. Так що якщо в загальному, відповідь приходить через тиждень, але це нормальна швидкість для цієї системи. Тому що звичайні паперові листи з України йдуть місяць і стільки ж назад. Та й губляться часто, на відміну від електронних, долю яких можна відстежити. З дзвінком та ж ситуація - пробитися дуже складно.Там з-за кордону один автомат на весь табір. Тому звичайно пробуйте, але не факт, що до мене дійде черга. Або взагалі такий дзвінок дозволять, сама розумієш, така ситуація навколо мене," - розповів Сенцов.

Раніше двоюрідній сестрі Сенцова Наталі Каплан вдалося домогтися зустрічі з політв'язнем. Вона повідомила, що він "сильно постарів і схуд", але "продовжує боротьбу, хоча йому дуже важко".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів