СБУ завершила обшуки в єпархіях УПЦ (МП) у Житомирській області та у видавництві в Києві

Видавництво, в якому пройшли обшуки, виготовляло друковану продукцію для УПЦ (МП)

Синодальний інформаційно-просвітницький відділ УПЦ

У Службі безпеки України повідомили про завершення обшуків у Житомирській та Овруцькій єпархії Української православної церкви Московського патріархату. Про це зазначається в повідомленні прес-служби відомства.

Згідно з заявою спецслужби, 3 грудня було проведено вісім обшуків в релігійних установах, місцях проживання окремих представників цих єпархій та у київському видавництві, яке виготовляло друковану продукцію на замовлення УПЦ (МП).

Раніше повідомлялося, що слідчі дії пов'язані з кримінальним провадженням, яке розпочато за ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками) Кримінального кодексу України. Максимальна санкція статті - п'ять років позбавлення волі.

Нагадаємо, 30 листопада СБУ провела обшуки на території підсобного господарства Києво-Печерської Лаври. Намісник обителі назвав такі дії спробою політичного тиску на нього.

Голова юридичного відділу УПЦ протоієрей Олександр Бахов зазначив, що останнім часом на єпископів УПЦ чиниться тиск, щоб примусити їх до участі в "об'єднавчому соборі".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів