СБУ виявила організатора провокацій, спрямованих на розпалювання міжнаціональної ворожнечі за замовленням спецслужб РФ

Співробітники СБУ викрили у Чернігові організовану групу, яка здійснювала провокації, спрямовані на розпалювання міжнаціональної і міжрелігійної ворожнечі в інтересах країни-агресора

СБУ Facebook

У Чернігові Служба безпеки України виявила організатора провокацій, що здійснюються на замовлення російських спецслужб і спрямовані на розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Про це зазначається в повідомленні прес-служби відомства.

"Співробітники Служби безпеки України викрили у Чернігові організовану групу, яка здійснювала провокації, спрямовані на розпалювання міжнаціональної і міжрелігійної ворожнечі в інтересах країни-агресора", - повідомляють в СБУ.

У відомстві зазначають, що мешканець однієї з південних областей організовував провокації за вказівкою російських спецслужб.

Виконавців він знаходив у різних областях з допомогою соціальних мереж.

Співробітники СБУ задокументували нанесення антисемітських написів на будівлі чернігівської синагоги жителем обласного центру.

В ході обшуку в будинку підозрюваного правоохоронці виявили "інструкції" щодо ведення підривної діяльності і матеріали з антисемітською і проросійською пропагандою.

Новини за темою: Росія планує створювати передумови для введення військ до України восени цього року, - СБУ

"За висновком фахівців, дані матеріали містили відверті заклики до агресивних дій відносно представників певної національної меншини, провокували ворожнечу між людьми різних національностей і віросповідань. Зазначені брошури чоловік отримував від свого "куратора" через Інтернет і надалі тиражував їх за допомогою принтера", - відзначають в СБУ.

В даний час правоохоронці встановлюють інших осіб, причетних до протиправної діяльності.

Нагадаємо, що співробітники Служби безпеки України припинили використання російського програмного забезпечення на одному з підприємств у Миколаївській області.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів