СБУ видворила до Польщі студента тернопільського вишу, який спалив Герб України в каміні ресторану

Також 19-річному поляку заборонили на три роки в’їзд до України

Поляк спалив Герб України у каміні ресторану прес-служба СБУ

Служба безпеки України ухвалила рішення про примусове повернення до Польщі студента тернопільського вишу, який у закладі громадського харчування публічно спалив у каміні стилізоване зображення Малого Державного Герба України. Про це повідомила прес-служба Управління СБУ в Тернопільській області на своїй сторінці у Facebook.

"За вчинення хуліганських дій, які відкрито принижували національну честь та гідність українців, а також могли призвести до розпалення національної ненависті, співробітниками СБУ ухвалено рішення щодо примусового повернення з України громадянина Республіки Польща, який навчався в одному з вищих навчальних закладів Тернополя", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Дуда вирішив підписати "антибандерівський закон"

Правоохоронцями встановлено, що 19-річний поляк під час відпочинку з друзями в закладі громадського харчування публічно спалив у каміні стилізоване зображення Герба України, що прикрашало стіну зали. Зважаючи на відсутність у діях іноземця складу злочину та одночасну невідповідність його подальшого перебування в Україні інтересам забезпечення безпеки, 12 березня правопорушника примусово повернуто на територію Польщі із забороною в’їзду до України терміном на три роки.

"Співробітники СБУ висловлюють вдячність адміністрації закладу харчування та керівництву вишу, завдяки принциповості та патріотичній позиції яких вдалося оперативно розслідувати обставини інциденту", - підкреслили у відомстві.

Нагадаємо, у Польщі суд покарав трьох молодих людей, які у вересні торік на Ринковій площі міста Свідниця зняли український прапор, потоптали його та витерли об нього своє взуття.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів