СБУ обіцяє допомогти в розслідуванні незаконного перетину кордону Саакашвілі

Екс-голові одеської ОДА вже було зачитано протокол про порушення держкордону

Facebook Олексія Братущака

Служба безпеки України заявила про готовність підключитися до розслідування незаконного перетину українського кордону колишнім головою Одеської ОДА та екс-президентом Грузії Міхеїлом Саакашвілі. Про це йдеться в повідомленні прес-служби правоохоронного органу.

В СБУ зазначили, що будь-яке правопорушення української державної кордоні є неприпустимим.

"Служба безпеки України вважає неприпустимою організацію будь-яких правопорушень на державному кордоні України, який є одним із символів суверенної країни. Спецслужбою в межах своїх повноважень буде надано всебічну допомогу в розслідуванні цього злочину", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 12 вересня прикордонники та правоохоронці прибули до львівського готелю, де зупинився Саакашвілі після приїзду до України. Йому було зачитано протокол про порушення державного кордону.

Новини за темою: Прорив Саакашвілі в Україну: До бази "Миротворця" внесли ще двох нардепів

Нагадаємо, 10 вересня, Міхеїл Саакашвілі прибув до України. Він буквально прорвався до країни, тому що натовп, що зібрався в КП "Шегині", прорвав кордон з української сторони і влаштував бійку з прикордонниками, яких вишикували в транзитній зоні. Тим самим прихильники Саакашвілі сприяли незаконному перетину державного кордону групи осіб, у тому числі народних депутатів.

Сам Саакашвілі заявив, що перебуває в Україні легально, а його паспорт лежить у кабінеті президента Петра Порошенка. Сам глава держави назвав дії прикордонників щодо Саакашвілі законними, заявивши про необхідність недопущення внутрішнього конфлікту в країні.

Новини за темою: Особа без громадянства: Що світові ЗМІ пишуть про прорив Саакашвілі в Україну

Член колегії МВС Антон Геращенко заявив, що разом із Саакашвілі незаконно перетнули український кордон ще п'ять народних депутатів. Серед них лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко, а також двічі екс-голова СБУ Валентин Наливайченко.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...