СБУ обіцяє допомогти в розслідуванні незаконного перетину кордону Саакашвілі

Екс-голові одеської ОДА вже було зачитано протокол про порушення держкордону

Служба безпеки України заявила про готовність підключитися до розслідування незаконного перетину українського кордону колишнім головою Одеської ОДА та екс-президентом Грузії Міхеїлом Саакашвілі. Про це йдеться в повідомленні прес-служби правоохоронного органу.

В СБУ зазначили, що будь-яке правопорушення української державної кордоні є неприпустимим.

"Служба безпеки України вважає неприпустимою організацію будь-яких правопорушень на державному кордоні України, який є одним із символів суверенної країни. Спецслужбою в межах своїх повноважень буде надано всебічну допомогу в розслідуванні цього злочину", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 12 вересня прикордонники та правоохоронці прибули до львівського готелю, де зупинився Саакашвілі після приїзду до України. Йому було зачитано протокол про порушення державного кордону.

Новини за темою: Прорив Саакашвілі в Україну: До бази "Миротворця" внесли ще двох нардепів

Нагадаємо, 10 вересня, Міхеїл Саакашвілі прибув до України. Він буквально прорвався до країни, тому що натовп, що зібрався в КП "Шегині", прорвав кордон з української сторони і влаштував бійку з прикордонниками, яких вишикували в транзитній зоні. Тим самим прихильники Саакашвілі сприяли незаконному перетину державного кордону групи осіб, у тому числі народних депутатів.

Сам Саакашвілі заявив, що перебуває в Україні легально, а його паспорт лежить у кабінеті президента Петра Порошенка. Сам глава держави назвав дії прикордонників щодо Саакашвілі законними, заявивши про необхідність недопущення внутрішнього конфлікту в країні.

Новини за темою: Особа без громадянства: Що світові ЗМІ пишуть про прорив Саакашвілі в Україну

Член колегії МВС Антон Геращенко заявив, що разом із Саакашвілі незаконно перетнули український кордон ще п'ять народних депутатів. Серед них лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко, а також двічі екс-голова СБУ Валентин Наливайченко.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...