СБУ запобігла ввезенню до України забороненої книжкової продукції з РФ на 1 млн грн

Відвантаження друкованої продукції здійснювалося в Москві після оплати та узгодження відповідного переліку видань з боку українських замовників


Співробітники Служби безпеки України і митники блокували в Сумській області нелегальне ввезення до України книжкової продукції з території Росії, що підлягає обов'язковому ліцензуванню Державним комітетом телебачення і радіомовлення (Держкомтелерадіо). Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Правоохоронці встановили, що відвантаження друкованої продукції здійснювалося в Москві після оплати та узгодження відповідного переліку видань з боку українських замовників.

Новини за темою: СБУ затримала на хабарі керівника одного з підрозділів Вінницької ОДА

Ділки нелегально переправляли книги на територію України поза пунктами митного контролю. Для цього вони приховували "вантаж", зокрема із зразками антиукраїнського характеру, у пасажирських потягах російської залізниці. Згодом книги повинні були потрапити до Києва для подальшої реалізації.

У повідомленні зазначено, що оперативники спецслужби задокументували два епізоди нелегального ввезення з території держави-агресора друкованої продукції на суму близько 1 млн грн.

Новини за темою: СБУ викрила організацію, яка легалізовувала в Україні учасників міжнародних терористичних організацій

За результатами митної процедури, у відповідності зі ст. 483 Митного кодексу України, складено адміністративні протоколи про порушення митних правил. Згідно з офіційною відповіддю Держкомтелерадіо, всі видання, зазначені у переліку вилучених видань, вважаються ввезеними на митну територію України без відповідного дозволу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів