СБУ провела обшук в Ісламському культурному центрі

Муфтій Саїд Ісмагілов заявляє про підкинуті книги

Саїд Ісмагілов Радио Свобода

Служба безпеки України вранці провела обшуки у київському Ісламському культурному центрі, передають "Українські новини" з посиланням на джерело в правоохоронних органах.

За його словами, обшуки проводяться за дорученням органів прокуратури в рамках кримінального провадження, яке вони розслідують.

Водночас муфтій Духовного управління мусульман України "Умма" Саїд Ісмагілов заявив у Facebook, що СБУ підкинула в Ісламський центр книги.

За словами Ісмагілова, силовики прийшли до Ісламського культурного центру о 06:30 і не дозволили охоронцеві здійснити телефонний дзвінок, покликати інших понятих, викликати співробітників Ісламського культурного центру.

Було пред'явлено постанову на обшук і на пошук літератури, що "пропагує культ насильства і жорстокості, расову, національну чи релігійну нетерпимість та дискримінацію".

"Компанія силовиків разом з понятими розділилася на кілька груп, а охоронець фізично міг перебувати тільки з однією групою. Поки він на вимогу відкривав бібліотеку і гімназію, інша група за допомогою лома виламала двері до книжкового магазину і проводила там обшук без представників Ісламського культурного центру. Було підкинуто в книжковий магазин і в учительську кімнату в гімназії загальною кількістю вісім книг, потім пред'явили охоронцеві вилучені докази", - написав Ісмагілов.

Також сьогодні відбувся обшук у квартирі відповідального за бібліотеку - Таріка Сархана.

"Під морозильну камеру було підкинуто дві книги, а потім вилучено і пред`явлено як докази", - написав Ісмагілов.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів