СБУ почне розслідування трансляції українськими ЗМІ "параду" в окупованому Донецьку

За підсумками розслідування Служба внесе відповідні пропозиції

Глава СБУ Василь Грицак ЛІГА.net

Служба безпеки України почне розгляд інформації про трансляцію "військового параду" в окупованому Донецьку низкою українських ЗМІ. Про це повідомляє прес-центр СБУ в Facebook.

"СБУ розгляне звернення Секретаря Ради національної безпеки та оборони України Олександра Турчинова щодо прямої трансляції деякими українськими ЗМІ так званого "військового параду" з тимчасово окупованого Донецька та внесе відповідні пропозиції за результатами перевірки", - уточнюється в повідомленні.

Коментуючи це, голова Служби безпеки Василь Грицак наголосив, що пропаганда терористичних організацій у будь-якій формі, навіть під так званими "благовидними приводами" абсолютно недопустима.

"Ми будемо і надалі протидіяти російській інформаційній агресії та нещадно викорінювати усе, що із нею пов’язане", - заявив він.

Нагадуємо, що секретар РНБО Олександр Турчинов раніше, 9 травня, звернувся до СБУ з проханням розслідувати і додати в санкційний список ті ЗМІ, які вели трансляцію "параду" в окупованому Донецьку. Зокрема, мова йде про видання "Кореспондент", яке пов'язують із олігархом-втікачем Сергієм Курченком.

Джерело: Служба безпеки України

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів