Юлія Самойлова
З відкритих джерел

Служба безпеки України (СБУ) перевірить достовірність інформації щодо можливих візитів російської співачки і делегата від РФ на Євробаченні-2017 Юлії Самойлової в окупований Росією Крим. Про це повідомила прес-секретар СБУ Олена Гітлянська на своїй сторінці в Facebook. 

За її словами, СБУ перевірить інформацію щодо можливого порушення українського законодавства російською співачкою Самойловою і лише після цього дасть офіційну відповідь, яка не буде політично заангажованою.

"Підкреслюю, наша позиція ґрунтуватиметься виключно на нормах українського законодавства та інтересах національної безпеки. Результати будуть повідомлені додатково", - сказано у повідомленні. 

Перевірка може тривати більше місяця. Гітлянська зазначила, що для перевірки інформації щодо Самойлової достатньо ажіотажу, який викликала новина про те, що вона буде представником Росії на пісенному конкурсі.

Раніше керівник проекту "Майдан закордонних справ" Андрій Клименко на своїй сторінці у Facebook повідомляв, що представник від РФ на Євробаченні-2017 ­­Юлія Самойлова виступала в Криму після його анексії. Він зазначив, що обрання жінки представником Росії на конкурсі є провокацією з далекосяжними наслідками.

Новини за темою: Юлія Самойлова: біографія співачки, яка виступить на Євробаченні від РФ

Нагадаємо, раніше стало відомо про те, що РФ на пісенному конкурсі Євробачення-2017 буде представляти 27-річна співачка Юлія Самойлова, яка з дитинства має першу групу інвалідності після невдалого щеплення від поліомієліту і пересувається на інвалідному візку.

Нагадаємо, що O. Torvald виграли у нацвідборі і будуть представляти Україну на "Євробаченні", яке відбудеться у травні в Києві.

Новини за темою: У РФ заявили про відсутність планів бойкотувати Євробачення-2017