112.ua
СБУ перебільшує загрози дестабілізації ситуації в Україні. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив екс-керівник головного слідчого управління СБУ Василь Вовк.

"СБУ перебільшує загрози які є, суттєво перебільшує. Не тільки СБУ, але і вся влада. У нас є заяви і МВС, і поліція переведені в повну бойову готовність. До чого це? А потрібно заявити про неіснуючі загрози, про "руку Москви", а хто проти, а хто почне говорити, що тарифи великі, що немає результатів розслідування справ, той агент Москви", - заявив Вовк.

Новини за темою: У СБУ пояснили, що розкрили "план Суркова", щоб громадськість не працювала "втемну на руку Москви"

Вовк говорить, що в заяві СБУ побачив попередження для людей.

"Ви можете тільки пом'янути жертв Революції гідності, а решта вам не можна. Влада боїться дежавю, повторення тих подій. Тут однозначно видно ... Росія почала атаку на нас разом з анексією Криму, і буде продовжувати все життя, поки не доб'ється, щоб ми лягли під неї. Зараз акцент на якихось російських планах, резидентурах, страйках, це зі здорової голови на хвору, і навпаки", - зазначає експерт.

Новини за темою: СБУ: Кремль планує загострення ситуації на фронті в листопаді

"Так, може збігтися, що буде на 10 обстрілу більше, ніж було до призначеного числа. Я не бачу тут логіки. "Логічність" всіх цих заяв, висновків просто вражає мене особисто", - каже Вовк.

Відзначимо, в СБУ заявили про наявність у них документів, що свідчать про план дестабілізації ситуації в Україні в листопаді, яка має назву "Шатун". За даними відомства, цю інформацію підтверджує у тому числі листування, вилучена з поштової скриньки радника президента РФ Владислава Суркова. Операція включає в себе проведення масових акцій протестів по Україні для дискредитації органів державної влади і організації дострокових парламентських виборів. Такі вибори потрібні РФ для збільшення проросійських сил в парламенті для зриву процесу євроінтеграції України.

Крім того, в СБУ заявили про підготовлюваний загостренні на фронті.

Нагадаємо, раніше Організація українських хакерів "КиберХунта" заявила, що зламала листування помічника президента РФ Володимира Путіна Владислава Суркова.

Новини за темою: СБУ: РФ готує провокації з метою організації дострокових парламентських виборів в Україні