СБУ опублікувала запис переговорів керівника ПВК "Вагнера" і генерала ЗС РФ

Судячи з запису, Уткін і Никіфоров обговорюють висунення бойовиків і військової техніки ПВК "Вагнера" на бойові позиції

Фото з відкритих джерел

Служба безпеки України опублікувала запис переговорів керівника російських найманців ПВК "Вагнер" Дмитра Уткіна і генерала Збройних сил РФ Євгена Нікіфорова з позивним "Тамбов". Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Судячи з запису, Уткін і Никіфоров обговорюють висунення бойовиків і військової техніки ПВК "Вагнера" на бойові позиції.

Зазначимо, що ПВК "Вагнер" - це нелегальна військова структура РФ. Найманці брали участь у бойових діях на Донбасі та в Сирії. Відомо, що це формування було створено в 2013 році на основі так званого "Слов'янського корпусу". Навесні 2014 року незаконно діяло в Криму з боку РФ, а пізніше - на території Луганської області, зараз бере участь у військових діях в Сирії.

Керівником є російський підполковник запасу Дмитро Уткін з позивним "Вагнер". Повідомлялося, що ПВК "Вагнер" була причетна до ліквідації терористів "ЛНР" Олександра Бєднова і Олексія Мозгового.

У жовтні 2017 року Служба безпеки України оприлюднила результати свого розслідування щодо діяльності ПВК "Вагнер". Було встановлено, що найманці цього формування брали участь у боях за луганський аеропорт, а також у м. Дебальцеве. Крім цього, двоє з них підозрюються у збиванні Іл-76 під Луганськом.

15 січня 2018 року СБУ встановила понад 2 тисяч найманців ПВК "Вагнера", які воювали на Донбасі, та заявила, що частина бійців має кримінальне минуле і була завербована у ПВК після отримання терміну.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів