САП відкрила конкурс з набору антикорупційних прокурорів, – Холодницький

Холодницький уточнив, що прийом документів здійснюється протягом 14 календарних днів

Facebook

У понеділок розпочався прийом документів для участі у відкритому конкурсі на заміщення 22 вакантних посад прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП). Про це повідомив керівник САП Назар Холодницький на своїй сторінці у Facebook.

"Підкреслюю, що останні зміни в Закон України "Про прокуратуру" відкривають двері САП для всіх небайдужих юристів, адже зараз вимоги до прокурорів САП не передбачають обов'язкового стажу роботи на посаді прокурора", – зазначив Холодницький.

Він додав, що впродовж останніх днів робоча група отримала сотні дзвінків від юристів, яких цікавить робота в САП.

"Тому ми чекаємо всіх, хто хоче реально долучитися до подолання корупції в нашій державі, має вищу юридичну освіту, стаж роботи у галузі права не менше п'яти років та володіє державною мовою. Обіцяю надсерйозні кримінальні провадження, працю без вихідних, відпустки у жовтні-грудні в кращому випадку, щоденні випробування на міцність і викриття корупціонерів з вищих ешелонів влади", – написав керівник САП.

Новини за темою: Експерт назвав топ-5 "провалів" НАБУ і САП

Холодницький уточнив, що прийом документів здійснюється протягом 14 календарних днів - з 22 серпня по 5 вересня включно - і без вихідних (у День Незалежності України, 24 серпня, прийом документів не проводиться).

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів