САП програла черговий суд у справі про розкрадання палива для армії

"Суд фактично встановив, що досудове розслідування завершено, але ні в детективів, ні в прокурорів немає доказів несумлінної поведінки підзахисного", – уточнив адвокат Бабич

Спеціалізована антикорупційна прокуратура програла військовим черговий суд у справі про розкрадання палива для армії на 150 мільйонів гривень. Про це повідомляє "Обозреватель" з посиланням на "Резонанс". Як повідомив "Резонансу" адвокат Олег Бабич, який захищає підозрюваного директора департаменту закупівель Міністерства оборони Володимира Гулевича, 8 травня 2018 року Апеляційний суд Києва підтвердив законність рішення слідчого судді Солом'янського районного суду про відмову в відстороненні від посади полковника.

"Суд фактично встановив, що досудове розслідування завершено, але ні в детективів, ні в прокурорів немає доказів несумлінної поведінки підзахисного" – уточнив адвокат Бабич.

У судовому засіданні сам полковник підкреслив, що якщо б знав, що через договори про закупівлю палива його відсторонять від посади, заарештують все майно родини, а його самого посадять цілодобовий під арешт, то все одно підписав би ці договори.

"Цей злочин - це залишити без палива воюючу армію, тобто поставити під реальну загрозу боєготовність і життя товаришів по службі", - сказав полковник.

Адвокат Олег Бабич також зазначив: "Результати розслідування показують тільки одне - чинне законодавство про державні закупівлі потребує внесення кардинальних змін, щоб уникнути в майбутньому аналогічних безглуздих ударів. Справа підлягає закриттю за відсутності складу злочину або потребує ухвалення виправдувального вироку".

У САП поки що утримуються від будь-яких коментарів у цій справі.

Як раніше повідомлялося в ЗМІ, порушення НАБУ кримінальної справи щодо директора департаменту держзакупівель Міністерства призвело до того, що в 2017 року Збройні сили не отримали пального на 676 млн грн, а договори з постачальниками було розірвано.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів