Глава САП Назар Холодницький
Слово і діло

Слідство у справі голови Центрвиборчкому (ЦВК) Михайла Охендовського, пов'язане з "амбарной книгою" Партії регіонів продовжено до 14 квітня.

Про це глава САП Назар Холодницький заявив в інтерв'ю Соні Кошкіній в програмі "Лівий берег".

"Детективи на нараді доповіли, що їм не вистачає часу. І я їм надав. До 14 квітня хочу бачити складений детективами остаточний варіант підозри і, в кінцевому підсумку, завершити слідство. Звичайно, є певні питання щодо необхідності тих чи інших – в тому числі і международнл-правових, доручень – щоб підтвердити або спростувати твердження, які ми отримали вже після оголошення підозри за свідченнями деяких свідків. Тому зараз триває слідство – все інше по його завершенню", - сказав Холодницький.

Також, глава САП зазначив, що Охендовський виконує всі покладені на нього судом обов'язки: з'являється до слідчих, детективів, прокурорів за першим викликом. "Не хворіє, не переносить викликів. Це слід визнати. Тому говорити, що сьогодні є ризик його втечі, немає правових підстав", - сказав Холодницький.

За його словами, якщо все-таки щось станеться і він зникне, все одно є процедура заочного засудження, розшук: "І не факт, що краще: жити в розшуку або довести в суді свою невинність".

Нагадаємо, ГПУ визнала Охендовського постраждалим від дій НАБУ.

Новини за темою: Охендовський стверджує, що ГПУ визнала його потерпілим