САП передала до суду обвинувальний акт щодо керівників Львівського бронетанкового заводу

Їм загрожує до 12 років позбавлення волі

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) скерувала до Солом'янського районного суду Києва обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом розтрати коштів під час закупівлі двигунів для ЗСУ. Про це повідомила прес-служба САП. Серед підозрюваних - директор Львівського бронетанкового заводу та його заступник, начальник Центрального бронетанкового управління ЗСУ, керівник відділу в зазначеному управлінні, а також засновник ТОВ "Булет Лайн".

"Під час досудового розслідування встановлено, що ДП "Львівський бронетанковий завод" виграв конкурсні торги на постачання Центральному бронетанковому управлінню Збройних сил України нових двигунів-46-6. Згідно з документами, ЛБТЗ придбав у ТОВ "Булет Лайн" і поставив ЦБТУ ВСУ 40 двигунів. Зібрані слідством докази свідчать про те, що насправді двигуни, які надійшли на завод, були не новими, а такими, що були у використанні. До того ж, ці двигуни в 2008–2009 рр. вже було реалізовано на внутрішньому ринку як надлишкове майно Міністерства оборони України. Розмір збитків, завданих державі за корупційне правопорушення, становить понад 14 млн грн", - пояснили в прокуратурі.

Досудове розслідування тривало з листопада 2016 року, а про підозру причетним особам повідомили у липні 2017-го. Їм загрожує до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати відповідні посади та з конфіскацією майна.

Нагадаємо, що після затримання керівництва Львівського бронетанкового заводу президент Петро Порошенко заявив, що нікому не дозволить обкрадати арміюі і наживатися на постачанні озброєння до українського війська.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...