САП направила до суду справу проти бізнесмена з Молдови, який дав хабар за зняття арешту із судна Sky Moon

Корабель конфіскували після незаконного заходу в порти Криму та контрабанду

Sky Moon rbc.ua

Спеціалізована антикорупційна прокуратура направила в суд обвинувачення проти бізнесмена з Молдови Сергія Неруха, власника судна Sky Moon, яке було заарештовано і конфісковано за незаконний захід у Крим. Після цього Нерух намагався передати 75 тис. дол. хабара військовому прокурору для зняття арешту з судна. Про це повідомляється на сторінці САП на Facebook.

Дії бізнесмена кваліфіковано органом досудового розслідування за ч. 3 ст. 369 КК України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років з конфіскацією майна або без неї.

Новини за темою: Прокуратура передала до суду справу капітана судна Sky Moon, яке незаконно заходило до закритих портів Криму

Нагадаємо, зазначене судно було затримане 30 листопада 2016 р. прикордонниками поблизу порту Рені.

Відзначимо, що в березні 2017 р. з ініціативи військової прокуратури Південного регіону України в Малиновський районний суд Одеси було спрямовано адміністративний протокол, складений Одеською митницею про порушення митних правил щодо капітана судна Sky Moon.

Також відомо, що сім членів команди судна Sky Moon були притягнуті до відповідальності за ст. 204-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення. На кожного з них було накладено штраф - 1700 грн.

3 липня суд підтвердив законність конфіскації судна Sky Moon і предмета контрабанди в дохід держави.

Новини за темою: Власник судна Sky Moon передав 75 тис. дол. хабара військовому прокурору

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів