Сайдік впевнений, що заміна представника України в Мінську не вплине на переговорний процес

Нагадаємо, Кучма подякував колегам за співпрацю і завершив свою діяльність в Мінську

ОБСЕ

Спецпредставник ОБСЄ в тристоронній контактній групі по врегулюванню ситуації на сході України Мартін Сайдік впевнений, що заміна представника України в Мінську не вплине на переговорний процес. Про це повідомляє "БЕЛТА".

"Працювати з ним (представником України Леонідом Кучмою, - ред.) для всіх нас було великою честю і величезним задоволенням. Від імені всіх учасників ТКГ і від себе особисто хочу висловити щиру подяку Леоніду Даниловичу за його неоціненний внесок у нашу роботу. Я особисто багато чому навчився у цього мудрого і вірного своїй країні політика", - сказав Сайдік.

Також він повідомив, що на сьогоднішньому засіданні не обговорювалася кандидатура представника України в Мінську, однак на наступному засіданні хтось повинен бути керівником української делегації.

Новини за темою: Вибори в "ДНР" порушують Мінські угоди, але їх все одно хочуть провести. Навіщо?

"Сьогодні про це мова офіційно не йшла", - сказав Сайдік.

Він нагадав, що робота тристоронньої контактної групи триває і наступне її засідання відбудеться 16 жовтня.

Нагадаємо, другий президент України, представник української сторони Тристоронньої контактної групи по Донбасу Леонід Кучма подякував колегам за співпрацю і завершив свою діяльність в Мінську.

Раніше Кучма заявив, що завершить роботу в складі ТКГ, коли досягне "критичного віку". У серпні 2018 року другому президенту України виповнилося 80 років.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів