"Фокус"

З поточним вивезенням сміття у Львові проблем немає. Про це в коментарі "112 Україна" повідомив мер Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, сьогодні в Кабміні відбулася зустріч щодо вирішення "сміттєвої кризи" у Львові.

"Це планова зустріч. Доручення прем'єра виконуються. Основний меседж від прем'єра - це нова ділянка під новий полігон, є таке розпорядження, і зараз екологи вивчають, чи можна об'єкти, які ми плануємо, побудувати. Є спільна позиція і прем'єра, і обласної, і місцевої влади, разом можна буде врегулювати велику проблему, яка у нас є", - повідомляє Садовий.

Також мер Львова заявив, що з поточним вивезенням сміття в місті проблем не виникає, блокування немає.

"Якщо є розуміння, що ми живемо в одній країні і можемо спільно вирішувати проблеми, я буду щасливий. Але якщо знову будуть спроби блокування, я буду бити на сполох", - коментує Садовий.

За заявою Андрія Садового, все робилося для того, щоб знизити рейтинг "Самопомочі":

"Це для того і робиться, щоб "прибити" нас тим сміттям, але це навряд чи вийде, українці вміють розбиратися, хто є хто", - сказав Садовий.

Нагадаємо, наприкінці січня прем'єр-міністр України Володимир Гройсман приїхав до Львівської області для обговорення питання вивезення сміття. Раніше відповідне доручення прем'єру дав президент Петро Порошенко.

Після наради з керівництвом міста та області Гройсман виніс рішення про виділення ділянки для будівництва сміттєпереробного заводу площею 12,5 га у Яворівському районі на території колишніх гірничо-хімічних підприємств Яворівського державного гірничо-хімічного підприємства "Сірка".

Проте жителі Яворівського району не зраділи такому рішенню, а Яворівська райрада взагалі заборонила Львову будувати полігон для сміття.