Мер Львова Андрій Садовий
Обозреватель

У разі, якщо полігони на території України не будуть приймати львівське сміття, його вивозитимуть за кордон, зокрема в Польщу. Про це заявив міський голова Львова Андрій Садовий, передає "Укрінформ".

"Останнім часом вантажівки зі львівським сміттям в інших областях зупиняє поліція і супроводжує їх назад до Львова, щоб вони не могли вивантажити відходи на полігонах", - зазначив мер.

За його словами, якщо така ситуація збережеться, спресоване у брикети і загорнуте у целофан сміття львів'яни будуть вивозити за кордон.

Новини за темою: У Львівській міськраді відбулася бійка через сміття

"Я вчора говорив з нашими містами-партнерами і чекаю від них інформацію. Зокрема у нас у Польщі є десять міст-партнерів, і всі вони не проти приймати львівське сміття для подальшої переробки", - сказав Садовий.

Раніше мер міста заявив, що ситуація зі сміттям у Львові складна, більш 20% контейнерних майданчиків переповнено. У місті навіть створили оперативний штаб для вирішення проблеми з вивезенням сміття.

Як відомо, 30 травня 2016 року на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом під час гасіння пожежі стався обвал сміття. Мер Львова Андрій Садовий звернувся за допомогою до свого київського колеги Віталія Кличка. Той зі свого боку ініціював рішення про спалення частини львівського сміття столичним заводом "Енергія". Мер столиці заявив, що спалювання частини сміття зі Львова не чинить негативного впливу на екологічну ситуацію в Києві. 1 серпня Київ припинив приймати сміття зі Львова у зв'язку з початком планових ремонтних робіт на сміттєспалювальному заводі "Енергія".