Садовий - Гройсману: Було сотні запитів до місцевих ОДА з проханням допомогти Львову, всі відмовили

Мер Львова назвав прем'єра "популістом" і закликав розблокувати діючі полігони та надати резервну ділянку

Андрій Садовий РБК-Украина

Мер Львова Андрій Садовий заявив, що неодноразово звертався із запитами до місцевих ОДА з проханням допомогти місту з розвантаженням сміття і завжди отримував відмову. Про це Садовий заявив на Facebook у відповідь на сьогоднішнє прохання Гройсмана до місцевих адміністрацій тимчасово прийняти львівське сміття на своїх муніципальних полігонах.

"Я нагадую пану президенту і пану прем'єр-міністру, що у них в ящиках лежать вже п'ять звернень міської комісії з надзвичайних ситуацій з проханням про допомогу місту (або як мінімум припинення блокади), які відверто ігноруються. Офіційних звернень до органів місцевого самоврядування України, обласних державних адміністрацій та подальших відмов (найчастіше за ініціативою місцевих фракцій БПП) - сотні. У тому числі від вірного соратника мера Вінниці Володимира Гройсмана Моргунова", - заявив Садовий.

Новини за темою: Голодовка Березюка завершиться швидше, ніж вирішиться "сміттєва" проблема Львова

Також мер Львова заявив, що 14 запропонованих ділянок для нового полігону для сміття не підходять для цих цілей.

Садовий заявив, що рішенням ситуації зі сміттям може бути розблокування діючих полігонів, надання ділянки для нового резервного полігону для Львова і 4 районів області, який буде відповідати державним будівельним нормам.

Новини за темою: Сміття у Львові буде менше: Як соцмережі тролять Березюка за голодування

Як повідомлялося, Садовий знову звернувся до президента Петра Порошенка і прем'єра Володимира Гройсмана із проханням ввести на території міста режим надзвичайної екологічної ситуації через проблеми з вивезенням сміття.

У відповідь прем'єр-міністр Володимир Гройсман попросив місцеве самоврядування відгукнутися на прохання мера Львова Андрія Садового, якщо таке надійде, і тимчасово прийняти львівське сміття на своїх муніципальних полігонах.

Новини за темою: У Львові затримали прокурора, який намагався дати хабар на суму 260 тис. грн

Крім того, 19 червня голова парламентської фракції "Самопоміч" Олег Березюк оголосив голодування на підтримку львів'ян і покинув засідання погоджувальної ради ВР.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...