Фото з відкритих джерел

Командира екс-"беркутівців" Дмитра Садовника, швидше за все, не обміняли, а відпустили через небезпеку, що він може заговорити. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловив адвокат Андрій Федур.

"Я не зовсім готовий погодитися, що там був обмін. Це точно, на мою думку, не був обмін у встановленому законом порядку... Я думаю, швидше за все, що його треба було випустити, щоб він поїхав кудись, тому що була величезна небезпека, що він може заговорити. Я думаю, що та інформація, яку він мав, могла бути більш небезпечною. Я припускаю, що так могло бути", - зазначив адвокат.

Новини за темою: У ГПУ не вважають, що присутність на суді Садовника прискорила би хід справи екс-"беркутівців"

Зазначимо, раніше адвокат сімей героїв Небесної Сотні Віталій Титич озвучив припущення, що колишній командир "чорної роти" спецпідрозділу "Беркут" Дмитро Садовник не тікав, а його разом з іншими екс-беркутівцями, підозрюваними у розстрілах, обміняли.

У прокуратурі, втім, заявили, що у них немає підтвердження такої інформації.

Раніше в ГПУ повідомляли, що РФ відмовила в екстрадиції 12 "екс-беркутівців", оскільки ними було отримано російське громадянство. Серед них також Дмитро Садовник, який втік з-під домашнього арешту в Україні.

Зазначимо, в березні-квітні 2014 р. правоохоронці затримали, а суд заарештував екс-співробітників "Беркута" Сергія Зінченка і Павла Аброськіна та їхнього командира Дмитра Садовника за підозрою у вбивствах на вул. Інститутській. У вересні 2014 р. Садовник був відпущений судом під домашній арешт, а в жовтні екс-командир роти "Беркута" втік.

Новини за темою: Ключовим свідком у справі екс-"беркутівців" є їхній командир Садовник, але він зник, - Геращенко