Саакашвілі опублікував селфі в кашкеті українського прикордонника

Голова Одеської ОДА розповів про свою службу в радянських прикордонних військах, яка проходила на території України

З Facebook Міхеіла Саакашвілі

Голова Одеської обласної державної адміністрації (ОДА) Міхеїл Саакашвілі з нагоди Дня прикордонника опублікував на своїй сторінці у Facebook фотографію себе в кашкеті українського прикордонника.

Також голова Одеської ОДА розповів про свою службу в радянських прикордонних військах, яка проходила на території України.

"Я був прикордонником за радянських часів, коли мене призвали після першого курсу Київського університету, але моя строкова служба повністю проходила в Україні, і майже всі мої товариші по службі були українцями. Саме в армії я вперше почув справжню українську від сільських хлопців, з багатьма з яких дружу дотепер. Я добре пам'ятаю, наскільки людяніше до нас ставилися українські офіцери, чим дуже відрізнялися від офіцерів, присланих з РРФСР. Один із них, майор з Москви, керівник політвідділу в Чопі, навіть написав на мене рапорт-донос в особливий відділ, звинувативши мене в політичній неблагонадійності, а керівник того КПП, куди мене перевели, українець, полковник Шандорук, який якимось чином перехопив цей документ, ознайомив мене з цим "секретним" рапортом та порвав його прямо у мене на очах", - сказав Саакашвілі.

Новини за темою: Порошенко розповів, як прикордонники врятували йому життя на Донбасі два роки тому

Він привітав прикордонників з їхнім професійним святом, зазначивши, що "поки ворог затято продовжує не визнавати наші кордони, ваша місія удвічі важливіша".

Нагадаємо, раніше Саакашвілі заявив про намір повернутися в рідну Грузію.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів