Розенко: Україна забезпечить військових протезами навіть у разі перевищення ліміту фінансування

"Навіть витрати на складне протезування, що перевищують визначені ліміти, держава готова компенсувати", - заявили в Мінсоцполітики

Фото з відкритих джерел
Кожному військовому, який має потребу в протезуванні, Україна його гарантує. Про це заявив міністр соціальної політики Павло Розенко, повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

"При наявності реальної ситуації, коли ми повинні забезпечувати протезами хлопців із зони АТО, у нас є можливість надавати їм належні послуги. Певний рівень ми гарантуємо. Важче - зі складним протезуванням. Сподіваюся, що в недалекій перспективі ми і цим зможемо їх забезпечувати. У цьому питанні нам допомагає НАТО. Вони пропонують брати військових на складне протезування", - повідомив Розенко.

Міністр підкреслив, що кожному військовому, який вимагає протезування, держава гарантує його: "Навіть витрати на складне протезування, що перевищують визначені ліміти, держава готова компенсувати. І, можливо, буде підніматися питання про збільшення суми цього ліміту".

Новини за темою: Рада виділила з держбюджету на програму з протидії ВІЛ/СНІДу на 2014-2018 рр. 4,8 млрд грн

Глава Мінсоцполітики звернув увагу на те, що дуже важлива комунікація між протезними підприємствами та госпіталями.

"У тих областях, зокрема Львівській, де комунікація є, ніяких скарг і проблем немає. Протезування відбувається швидко. І ми дали доручення оперативно інформувати Мінсоцполітики про те, хто має потребу в протезуванні та допомоги, і як люди отримують допомогу", - резюмував міністр.

Нагадаємо, що Кабмін спростив процедуру оформлення інвалідності учасниками АТО.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів