Розенко: Немає причин виділяти додаткові кошти з держбюджету, щоб оплатити субсидії

Раніше в Мінсоцполітики заявили, що на виплату субсидій може забракнути грошей

Пресс-служба Кабмина

Для того щоб оплатити субсидії, додаткові кошти з держбюджету виділяти поки що не потрібно. Про це заявив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Такий ризик може бути, якщо ми побачимо, що буде різко збільшуватися кількість людей, які звертаються по субсидії, або опалювальний сезон стартував би раніше, ніж ми зараз прогнозували. Жовтень був теплим, за фактом опалювальний сезон стартує протягом останнього тижня. Ми не припускаємо, що кількість людей, яка претендує на субсидії, не збільшиться. Я не бачу серйозних ризиків, загроз для необхідності суттєвого збільшення коштів держбюджету на ці цілі. Реально картину щодо цього року ми матимемо наприкінці листопада – на початку грудня", - заявив Розенко.

Новини за темою: Гройсман запевняє, що коштів на субсидії вистачить для всіх, хто має на них право

Нагадаємо, раніше директор департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України Віталій Музиченко заявив, що необхідно виділити додаткові кошти на субсидії, оскільки гроші на їх фінансування в держбюджеті закінчилися.

Новини за темою: Розенко: На монетизацію субсидій розраховують 1,7 млн сімей

Зазначимо, прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що на оплату житлово-комунальних послуг протягом наступного опалювального сезону перепризначено субсидії для більш ніж 6,5 млн українських сімей.

Новини за темою: Оновлені пенсії вплинуть на розмір субсидії тільки в наступному опалювальному сезоні, - Рева

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів