Россільгоспнагляд не пустив у Крим велику партію свинини з Херсонської області

У російському відомстві заявили, що м'ясо було зіпсованим

basketfood.org

Держінспектори Управління Россільгоспнагляду не пустили на територію Криму велику партію недоброякісної свинини, повідомляє прес-служба російського відомства.

"Вантаж, задекларований як "свинина в напівтушах охолоджена" в кількості 480 одиниць загальною вагою 17,5 тонни, прямував на півострів через МАПП "Армянськ" з Херсонської області України. Продукція призначалася індивідуальному підприємцю В.А. Кишені з Євпаторії", - відзначили в прес-службі.

Так, в ході огляду партії м'яса було виявлено, що у значної частини свинячих півтуш є "нехарактерні для якісної продукції обширні області з явними ознаками крововиливів".

"Деякі одиниці товару були вражені абсцесами, з яких виділялася гнійна маса. Крім того, інспектори виявили, що частина свинячих напівтуш має механічні пошкодження у вигляді розрізів і розривів. Зважаючи на грубі порушення норм і вимог чинного законодавства Російської Федерації та Митного Союзу, а також небезпеку даної продукції для життя і здоров'я споживачів, рішенням Управління ввезення товару було заборонено", - додали у відомстві.

Новини за темою: Россільгоспнагляд дозволив постачання сиру з двох українських підприємств

Партія недоброякісної свинини була повернута на територію України.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів