Россільгоспнагляд заборонив ввезення до Криму партії курячих яєць з Херсона

На деяких паках з яйцями були відразу дві маркувальні етикетки з різними датами вироблення і сортування

Фото з відкритих джерел
Інспектори Россільгоспнагляду припинили спробу ввезення в Крим великої партії курячих яєць з Херсона, які мають потенційну небезпеку для життя і здоров'я споживачів, повідомили в прес-службі відомства.

"Вантаж, задекларований як харчове яйце куряче столове в кількості 252 тисячі штук, прямував в Крим через ДАПП "Перекоп" з ТОВ "Юта-Торгсервіс", що знаходиться в українському місті Херсоні", - йдеться в повідомленні.

При фізичному огляді товару було встановлено, що упаковка коробок з яйцем не виключає підміни вмісту. Паки не запечатані, етикетки наклеєні на бічну поверхню, крім того, було видно явні ознаки повторного використання упаковки, зазначили у відомстві.

Також на деяких паках з яйцями були відразу дві маркувальні етикетки з різними датами вироблення і сортування - за листопад і грудень 2014 р., а маркування на самій продукції виявилося непридатним для читання.

Новини за темою: Россільгоспнагляд не пустив у Крим майже 900 мішків комбікорму з України

"Зважаючи на грубі порушення норм і вимог чинного законодавства Російської Федерації та Митного союзу Управлінням було прийнято рішення про повернення даної партії товару на територію суміжної держави", - йдеться в повідомленні.

Партія яєць призначалася сімферопольському приватному підприємцю.

Раніше повідомлялося, що Россільгоспнагляд не допустив в Крим майже 20 тонн курячого фаршу з України.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів