Російський військовик Агєєв заявив, що в будь-якому разі поїхав би воювати на Донбас

Агєєв також повідомив, що російський консул відвідував його тільки один раз

Віктор Агєєв Діалог.ua

Російський військовослужбовець і диверсант Віктор Агєєв заявив, що поїхав би воювати на Донбас навіть якщо б заздалегідь знав, що буде затриманий. Про це він сказав журналістам під час судового засідання в Новоайдарському суді Луганської області 24 листопада, пише видання New West Media.

Новини за темою: Полонений на Донбасі військовик Агєєв підтвердив, що служить у РФ за контрактом

Журналіст запитав: "Ви б змінили своє рішення (їхати воювати на Донбас) тоді, якщо б знали, чим все закінчиться?"

"Ну не знаю... Звичайно, не хотілося б, щоб це все повторилося і це все сталося... Але, напевно, так, поїхав би", – відповів Агєєв.

Агєєв також повідомив, що консул з РФ відвідував його тільки один раз

Новини за темою: Слідству не вдалося встановити, що Агєєв є контрактником ЗС РФ, - правозахисники

Нагадаємо, що Агєєв знаходиться в СІЗО України з літа 2017 року. Він був затриманий в ході ліквідації ДРГ бойовиків недалеко від Жолобка Луганської області. Попередньо, він є контрактником Збройних сил РФ з Алтайського краю. Пізніше в Міноборони РФ заявили, що він у травні 2016 року звільнився в запас і службу за контрактом не проходив. В той же час мати Агеєва повідомила, що її син у травні цього року надіслав їй фотографію наказу про присвоєння йому звання єфрейтора. Пізніше Агєєв підтвердив українським ЗМІ, що він є військовим-контрактником збройних сил РФ.

В цю диверсійну групу входили 6 проросійських терористів. Двоє були ліквідовані, а четверо взяті в полон. Крім Агеєва, були захоплені і Богдан Венгера, Данило Гладков і Андрій Стоянов. Останній підписав угоду зі слідством і визнав свою провину і був засуджений на 6 років ув'язнення за ст. 258-3.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів