Євробачення 2017
Євробачення

Російський Перший канал не транслюватиме конкурс "Євробачення-2017", який пройде в травні в Києві. Рішення прийнято через те, що Європейський мовний союз (організатор "Євробачення") не зміг врегулювати питання про участь у конкурсі росіянки Юлії Самойлової, сказано в повідомленні Першого каналу, яке отримала "Медуза".

"Європейський мовний союз, як і раніше, пропонує нам варіант віддаленої участі Юлії Самойлової або її заміну на іншого учасника. Ми вважаємо і той, і інший варіант неприйнятними", — заявили на телеканалі.

Нагадаємо, що Служба безпеки України ухвалила рішення про заборону на 3 роки в'їзду в країну російській виконавиці Юлії Самойловій, обраній для участі в конкурсі "Євробачення-2017". У Росії назвали таке рішення "цинічним і нелюдським".

Тим часом у Києві триває активна підготовка до конкурсу. На концерти київського Євробачення продали майже половину квитків. Поліція опублікувала посібник для іноземних гостей Євробачення.

Євробачення-2017 відбудеться в Києві на початку травня. Фінал пісенного конкурсу заплановано на 13 травня. Україну представлятиме рок-група О. Torvald, яка виступатиме одразу у фіналі конкурсу, минаючи півфінальну стадію. Музиканти вийдуть на сцену під номером 22.