Російські ЗМІ проігнорували інформацію щодо зустрічі Савченко з так званими лідерами "ДНР" і "ЛНР", - журналіст

За даними журналіста, на зустрічі із Савченко Плотницького не було, а сама зустріч могла відбутися раніше

Роман Цимбалюк. Фото з архіву. 112.ua

Російські ЗМІ проігнорували інформацію щодо зустрічі народного депутата ("Батьківщина") Надії Савченко з так званими лідерами "ДНР" і "ЛНР", було лише одне повідомлення. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив журналіст УНІАН в Москві Роман Цимбалюк.

"Насправді, цій інформації (зустрічі Савченко з представниками так званих "ДНР" і "ЛНР", - ред.) приділяється дуже мало уваги, і я не сказав би, що це якась топ-новина для російського інформаційного простору. Про Україну не говорять і не питають взагалі. Зазначу, щодо Савченко єдине повідомлення, яке я бачив, це саме заява пана Плотницького, який казав, що, дійсно, така зустріч була. Але, наприклад, за моєю інформацією, він не їздив на переговори, тому що у нього тут свої складнощі з Росією", - зазначив він.

Спираючись на власні джерела, Цимбалюк зауважив, що у Мінськ на зустрічі був так званий глава "ДНР" Олександр Захарченко. "Разом із ним їздив, я не знаю, чи був на зустрічі, але 100% їздив Пушилін", - сказав він

При цьому Цимбалюк підкреслив, що з російської сторони всі говорять про зустріч у Мінську, але не говорять, коли вона відбулася. Журналіст припустив, що зустріч могла пройти раніше.

Як повідомлялося, сьогодні стало відомо, що народний депутат ("Батьківщина") Надія Савченко в Мінську таємно зустрілася з ватажками "ДНР" і "ЛНР"

Служба безпеки України (СБУ) заявила, що цю зустріч не було погоджено. Савченко викликали до спецслужби на допит, де вона підтвердила факт таких переговорів.

У "Батьківщині" заявили, що проти переговорів з терористами і що Савченко не координує свої дії з фракцією та партією.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...